Tikkurila worldwide

Farby przemysłowe w nowych kolorach

Paleta farb przemysłowych RAL EFFECT

RAL EFFECT składa się z 420 kolorów jednolitych oraz 70 metalicznych.  Poza paletą RAL EFFECT jesteśmy w stanie wraz z naszymi dystrybutorami Temaspeed dostarczyć produkty barwione w tysiącach innych kolorów. Dowiedz się więcej na temat palety barw RAL EFFECT!


Zmniejszona emisja dwutlenku węgla

Farby przemysłowe energooszczędneWszyscy wiemy, że wybór powłok ochronnych determinuje wygląd, jakość i koszt malowanej powierzchni.  Natomiast mniej uwagi poświęca się wpływowi systemu malarskiego na sprawy związane z ochroną środowiska, konsumpcją energii i czasem całego cyklu produkcyjnego.  Dowiedz się więcej na temat powłok, których zastosowanie obniża koszty produkcji i zmniejsza zużycie energii.

Novipur – produkty na wymagające powierzchnie

Farby i lakiery przemysłowe do mebli - Tikkurila Novipur
Stworzyliśmy  poliuretanowe farby i lakiery Novipur zapewniające powierzchniom drewnianym wyśmienitą trwałość i eleganckie wykończenie. Produkty Novipur znakomicie nadają się do malowania mebli domowych, biurowych, kuchennych, łazienkowych, itp.  Dowiedz się więcej na temat produktów z linii Novipur.


Wiadomości

Akvilac FD 25

Akvilac FD 25 jest wodorozcieńczalnym, jednoskładnikowym lakierem akrylowym. Będąc produktem szybkoschnącym stosowany jest jako lakier ogólnego stosowania wewnątrz pomieszczeń.

Więcej

 

Obowiązkowy znak CE dla wyrobów budowlanych

Od 1 lipca 2013 r. obowiązuje rozporządzenie Unii Europejskiej ‘Construction Products Regulation’ (CPR) dotyczące wprowadzenia do obrotu wyrobów budowlanych.

Więcej

 

Zmodyfikowana powłoka fenolowo-epoksydowa Temaline EPL 100

Powłoka fenolowo-epoksydowa Temaline EPL 100 może być stosowana do zabezpieczania powierzchni stalowych w warunkach zanurzenia i narażonych na zachlapanie chemikaliami, olejami, paliwem i wodą.

Więcej

 

Temaspeed