Tikkurila Kolory Nastrojów

Wyjątkowa kolekcja 49 barw jest efektem współpracy specjalistów Tikkurila i doświadczonego architekta wnętrz.  Dzięki znajomości światowych trendów powstał niepowtarzalny przewodnik po inspirującym świecie barw. 

Intensywna czerwień fascynuje zmysłowością, a optymistyczne żółcienie dodają energii.  Poczuj się swobodnie w otoczeniu błękitów lub zrelaksuj się wśród zielonych odcieni natury. 

Poczuj się w swoim ulubionym nastroju dzięki kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów!Komfort

Relaksujące chwile w zaciszu własnego domu to sposób na ukojenie zmysłów po dniu pełnym wrażeń.  Pozwól sobie na chwile wytchnienia o doznaj przyjemności płynącej z uspokajających brązów i beży.Zainspiruj się!
Entuzjazm

Spraw, aby Twoje otoczenie tętniło życiem i stale dostraczało Ci sporej dawki optymizmu.  Pogodna, słoneczna paleta kolorów będzie doskonała dla tych, którzy pozytywnie patrzą na świat.Zainspiruj się!
Fascynacja

Pełna pasji czerwień spodoba się osobom odważnym i zdecydowanym, a jej łagodniejsze odcienie - róże przepełnione subtelnością - to kolory, które odzwierciedlają delikatny i wrażliwy charakter.  Jeśli czujesz, że te barwy mogą mówić za Ciebie, zaproś je do swojego domu.Zainspiruj się!
Tajemniczość

Zainspiruj się fioletami i skomponuj przestrzenie wypełnione magią. Wypełnij swoje wnętrza finezyjnym zapachem fiołków i zagadkową głebią romantyzmu.  Stwórz wyjątkowy nastrój pobudzający pasję poszukiwań.Zainspiruj się!
Harmonia

Klasyczne tony szarości są synonimem łagodnej elegancji, sprzyjają wyciszeniu i odnalezieniu harmonii między ciałem, a otoczeniem.  Dodatkowo, ich walorem jest uniwersalność - mozna je komponować z wieloma innymi barwami, jednocześnie nie zaburzając ładu w pomieszczeniu.Zainspiruj się! 


Swoboda

Błękity pozwalają sie zrelaksować, dając umysłowi chwilę wytchnienia od codziennych trosk.  Jednocześnie wprawiają w dobry nastrój.  Pozwól sobie na odrobinę błogości i swobody.Zainspiruj się!
Relaks

Wykorzystaj olbrzymi potencjał zieleni i stwórz otoczenie sprzyjające relaksowi.  Poznaj wszystkie warianty koloru - od tonów soczystych i wiosennie nastrajających, przez eleganckie szmaragdy oraz malachity, aż po delikatne pastele.  Zaczerpnij więc świeżości przyrody i tchnij w swoje wnętrze moc naturalnego ożywienia.Zainspiruj się!

Chcesz dowiedzieć się więcej o Kolorach Nastrojów?

Przejrzyj Katalog Inspiracji 2015 >>Szukasz więcej pomysłów na malowanie?

Sprawdź nasze propozycje >>
Interesuje Cię jeszcze bogatsza kolorystyka farb Tikkurila?

Sprawdź nasze palety barw >>