Farby i tynki dekoracyjne Tikkurila Be Special Decor

Filmy instruktażowe

Zobacz jak wykonać spektakularne efekty dekoracyjne na ścianie wykorzystując produkty z linii Tikkurila Be Special Decor.  To nie jest trudne!


Tikkurila Be Special Salt & Pepper - Siła kontrastu

Matowa, wodorozcieńczalna farba Tikkurila Be Special Decor Salt & Pepper tworzy na
ścianie transparentną, lekką powłokę, dającą charakterystyczny efekt rozsypanych ziaren soli i pieprzu. Pięknie się prezentuje na jasnych powierzchniach i w dobrze oświetlonych pomieszczeniach, którym dodaje wyrazistości i smaku.Tikkurila Be Special Decor Sand - Pustynna burza

Akrylowa strukturalna farba Tikkurila Be Special Decor Sand tworzy na sufitach i ścianach powierzchnię o strukturze piasku. Jej unikalne właściwości pozwalają na aranżację niezwykłej przestrzeni pokoju w każdej tonacji – od stonowanych odcieni po niezwykle intensywne barwy.Tikkurila Be Special Decor Retro - Powrót do przeszłości

Wewnętrzny tynk dekoracyjny Tikkurila Be Special Decor Retro tworzy na ścianach powłokę, której można nadawać indywidualną fakturę, a komponując tynki uzyskać również dodatkowy efekt kolorystyczny. Spontanicznie powstałe przetarcia i żłobienia dodadzą stylizacji szlachetnej patyny.


Tikkurila Be Special Decor Retro - tynk dekoracyjny

Tikkurila Be Special Decor Retro

 

Wewnętrzny, akrylowy tynk dekoracyjny o wyraźnej strukturze, pozwalający między innymi  na uzyskanie efektu starych, zabytkowych ścian. Przeznaczony do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych, jak również w obiektach użyteczności publicznej.

The paint is full-matt
Farba do wnętrz Narzędzie: paca Chronić przed mrozem
Wydajność produktu na powierzchni chropowatej
2,5
Wydajność produktu na powierzchni gładkiej
2,5

Tikkurila Be Special Decor Marmo - Kamienny sen

Matowa strukturalna farba Tikkurila Be Special Decor Marmo wspaniale oddaje fakturę marmuru i doskonale rozświetla malowane wnętrze. Efektowny dekoracyjny stiuk dostępny jest w odcieniu bieli    i jasnych barwach wchodzących w skład systemu barwienia Tikkurila. Należy go po nałożeniu
przetrzeć suchą szmatką w celu uzyskania efektu stylowego wybłyszczenia.Tikkurila Be Special Decor Lasyr - Odblaski piękna

Półmatowa, transparentna bejca Tikkurila Be Special Decor Lasyr tworzy atrakcyjne powierzchnie w przestrzeniach użytkowych. Wymalowanie z użyciem laserunku sprawia wrażenie przenikliwej głębi. Bajeczny rezultat uzyskany dzięki nałożeniu bejcy jest unikalny, nie można go osiągnąć za pomocą innej techniki malarskiej.


Tikkurila Be Special Decor Lasyr - bejca akrylowa

Tikkurila Be Special Decor Lasyr

 

Wysokiej jakości, półmatowa, transparentna, wodorozcieńczalna bejca akrylowa przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Tworzy atrakcyjne powierzchnie o efektownej głębi.  

Farba do wnętrz The paint is suitable for ceilings Narzędzie: wałek Chronić przed mrozem
Wydajność produktu na powierzchni chropowatej
10,5
Wydajność produktu na powierzchni gładkiej
15

Tikkurila Be Special Decor Gold - Złote refleksje

Półmatowa, transparentna bejca Tikkurila Be Special Decor Gold zawsze dodaje blasku. Tworzy atrakcyjne wymalowania, nadające otoczeniu wrażenie efektownej głębi. Teraz nie trzeba szukać pałacu, by poczuć się luksusowo. Z bejcą Tikkurila Be Special Decor Gold spełnienie marzeń o bogatym wnętrzu jest po prostu na wyciągnięcie ręki.


Tikkurila Be Special Decor Gold - złota bejca akrylowa

Tikkurila Be Special Decor Gold

 

Wysokiej jakości, półmatowa, wodorozcieńczalna bejca akrylowa przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Tworzy atrakcyjne powierzchnie o efektownej głębi.

Farba do wnętrz The paint is suitable for ceilings Narzędzie: wałek Chronić przed mrozem
Wydajność produktu na powierzchni chropowatej
10,5
Wydajność produktu na powierzchni gładkiej
15

Tikkurila Be Special Decor Silver - W srebrnej poświacie

Intrygująca półmatowa transparentna bejca Tikkurila Be Special Decor Silver pozwala wypełnić blaskiem przestrzeń wokół siebie. Dodaje oryginalności, angażuje zmysł wzroku, nie pozwalając oderwać od siebie uwagi. Polecana osobom poszukującym wyrafinowanej stylistyki i ponadczasowej elegancji.


Tikkurila Be Special Decor Silver - srebrna bejca akrylowa

Tikkurila Be Special Decor Silver

 

Wysokiej jakości, półmatowa, srebrna, wodorozcieńczalna bejca akrylowa przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Tworzy atrakcyjne powierzchnie o efektownej głębi. 

Farba do wnętrz The paint is suitable for ceilings Narzędzie: wałek
Wydajność produktu na powierzchni chropowatej
10,5
Wydajność produktu na powierzchni gładkiej
15