Tikkurila Acoustics – ochrona przed hałasem

Rozwiąż swoje problemy z hałasem

Tikkurila Acoustics to jednoskładnikowa, wodorozcieńczalna powłoka tłumiąca hałas.  Mechanizm ochrony przed hałasem bazuje na technologii charakterystycznej dla wszystkich produktów Tikkurila Drytech, wykorzystującej mikroporowatą strukturę powłoki.

Powłoka Tikkurila Acoutstics pochłania fale dźwiękowe i rozprowadza je wewnątrz swojej mikroporowatej struktury, w ten sposób znacznie zmniejszając poziom dźwięku na wyjściu.  Poziom tłumienia hałasu - Tan Delta (złożony) wynosi 0,116 ((VTT-CR-00259-15, raport z badań jest dostępny na życzenie).

Mocna i elastyczna powłoka zapewnia również skuteczne tłumienie wibracji.  W przypadku aplikacji grubej warstwy farby, uwydatniają się również właściwości termoizolacyjne powłoki.

Tikkurila Acoustics doskonale sprawdzi się na pokryciach blach dachowych ze stali, powierzchniach metalowych w pojazdach i wagonach kolejowych, w kanałach wentylaycjnych oraz innych powierzchniach metalowych w takich obiekatch jak hale sportowe i zakłady produkcyjne, gdzie występuje problem wibracji i hałasu.


Produkt

Gęstość

Wydajność

Metody aplikacji

Kolory

Tikkurila Acoustics  

1,3 kg/l

1,1 m2/l

 

Natrysk hydrodynamiczny, pędzel i wałek

Biały i szary

Tikkurila Acoustics Line 

1,2 kg/l

1,0 m2/l

 

Natrysk konwencjonalny lub pistolet do nakładania tynków

 

Biały i szary

Tikkurila Drytech - GrafoTherm & Acoustics

Tikkurila DryTech GrafoTherm & Acoustics
Tikkurila DryTech

Specjalistyczne powłoki ograniczające wilgoć i hałas.

Tikkurila DryTech GrafoTherm & Acoustics