r

Zapraszamy do Akademii Tikkurila!

Tej jesieni przygotowaliśmy dla profesjonalistów cykl bezpłatnych webinariów o różnorodnej tematyce.  Zapraszamy Państwa do oglądania prezentacji online, przygotowanych przez doświadczonych doradców technologicznych Tikkurila,  zgodnie z następującym harmonogramem:

  •  09.10.2017 - godz. 19.00 - "Malowanie od A do Z, powierzchnie wewnętrzne"

W trakcie spotkania przedstawione zostaną poszczególne etapy pracy i zasady, które pozwolą na szybkie i efektywne wykonanie prac malarskich wewnątrz pomieszczeń.  Wskażemy także, po jakie narzędzia malarskie oraz produkty z naszej oferty warto sięgnąć, aby malowanie zakończyło się pełnym sukcesem.

  • 16.10.2017 - godz.19.00 - "Malowanie od A do Z, powierzchnie zewnętrzne"

Podczas tego spotkania przedstawione zostaną zasady dotyczące malowania elewacji. Omówione zostaną poszczególne etapy pracy i zasady, które pozwolą na szybkie i efektywne wykonanie prac malarskich. Wskażemy także, po jakie narzędzia malarskie oraz produkty z naszej oferty warto sięgnąć przy malowaniu elewacji mineralnych i drewnianych.

  • 23.10.2017 - godz.19:00 - "Ochrona i dekoracja drewna"

To spotkanie poświęcone będzie tematowi ochrony i dekoracji powierzchni drewnianych. Oprócz podstawowych informacji o samym drewnie oraz o skutecznych sposobach jego ochrony i dekoracji, przedstawimy  zasady, którymi warto się kierować przy malowaniu tego pięknego, naturalnego surowca. Zaprezentujemy różne rodzaje produktów oraz, na bazie konkretnych przykładów, porównamy produkty wodne z rozpuszczalnikowymi.

  • 30.10.2017  - godz.19:00 - "Posadzki żywiczne Tikkurila Temafloor P 300 Metalic"

Prezentacja będzie składała się z dwóch części;  pierwsza poświęcona będzie mechanicznemu przygotowaniu podłoży mineralnych pod aplikację żywic syntetycznych. Druga część będzie dotyczyła samego procesu wykonania posadzki dekoracyjnej Tikkurila Temafloor P300 Metalic.  Zaprezentujemy, jak prawidłowo należy łączyć kolejne warstwy produktów, by w efekcie uzyskać niepowtarzalne wzory.

  • 06.11.2017 - godz. 19:00 - "Nowoczesne produkty do ochrony i dekoracji powierzchni dachowych"

W trakcie tego spotkania przedstawione zostaną zasady dotyczące malowania pokryć dachowych. Omówione zostaną poszczególne etapy procesu i zasady, które pozwolą na szybkie i efektywne wykonanie prac malarskich. Opowiemy także, po jakie narzędzia malarskie oraz produkty z naszej oferty warto sięgnąć przy ochronie i dekoracji powierzchni dachowych.

  • 13.11.2017 - godz. 19:00 - "Nowoczesne powłoki malarskie - Tikkurila DryTech"

Prezentacja będzie poświęcona innowacyjnym i jednocześnie łatwym do stosowania rozwiązaniom  - produktom zapobiegającym kondensacji i skraplaniu wody oraz chroniącym przed hałasem.

***

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy zarejestrować się na stronie dostępnej pod linkiem:

www.akademiatikkurila.pl

W trakcie emisji widzowie będą mieć możliwość zadawania pytań, na które odpowie obecny na czacie ekspert Tikkurila.

Serdecznie zapraszamy do spotkań online i do poszerzania lub ugruntowania wiedzy na temat zasad malowania różnorodnych powierzchni oraz do zapoznania się z narzędziami i produktami oferowanymi przez markę Tikkurila.