Stylowa alternatywa dla tradycjnej choinki

Nie możecie mieć w domu naturalnego drzewka świątecznego i szukacie oryginalnej alternatywy dla sztucznej choinki?  Ta propozycja dekoracji światecznej jest właśnie dla Was!   Wystarczy kilka drewnianych listewek, aksamitna wstążka, kilka starych zabawek choinkowych oraz farba Tikkurila Taika Pearl Paint

Kolory wykorzystane w dekoracji:Stwórz minimalistyczną choinkę we własnym stylu

Do wykonania choinki będziemy potrzebowali siedem drewnianych listewek, farbę, pędzel, jedwabne wstążeczki i stare dekoracje choinkowe.  My pomalowaliśmy ozdoby świąteczne na perłowy kolor Tikkurila Taika 2033 Cressida.   Choinka prezentuje się na tle ściany pomalowanej farbą Tikkurila Optiva Matt 5 w kolorze V481 Shantung.

Farba perłowa Tikkurila Taika Pearl Paint występuje w kolorach złotym, srebrnym oraz w 24 pięknych barwach metalicznych i pastelowych.

Instrukcja wykonania


Drewniane listewki o różnej długości przeszlifuj delikatnie papierem ściernym. Oczyść pył po szlifowaniu i pomaluj drewniane elementy farbą Tikkurila Taika Pearl Paint.  Pozostaw do wyschnięcia na ok. 6 godzin.

Zanurz stare dekoracje choinkowe w farbie Tikkurila Taika Pearl Paint i pozostaw do wyschnięcia.  Następnie zawieś zabawki na aksamitnej wstążce. 


Niezbędne produkty i narzędzia


Tikkurila Taika Pearl Paint (Taika Helmiäismaali)
 
Papier ścierny
 
Szczotka do usuwania pyłu z powierzchni
 
Pędzel płaski
 

Zobaczcie inne pomysły na dekoracje świąteczne!