„Domowe rewolucje” z Tikkurila

Zapraszamy do oglądania trzeciego sezonu „Domowych rewolucji” - programu, w którym Dorota Szelągowska przemienia całe mieszkania - z mało funkcjonalnych i niemodnych przestrzeni tworzy piękne, stylowe wnętrza.  We wszystkich odcinkach metamorfoz wykorzystywać będzie farby marki Tikkurila.

Harmonogram emisji programu:

Odcinki premierowe:
HGTV Home & Garden - piątek, godz. 22:00
TVN - niedziela, godz. 18.00

Powtórki programu:
HGTV Home & Garden
·       Poniedziałek, godz: 8:00
·       Wtorek, godz:  20:00
·       Środa, godz: 16:00
·       Czwartek, godz:. 9:55
·       Piątek – 23:00

ODC. 1
Dorota wyremontowała mieszkanie na poddaszu. Skosy typowe dla pomieszczeń na poddaszu, stare meble, miszmasz aranżacyjny oznaczają tylko jedno - poważny remont. Ale Dorota i jej ekipa fachowców lubią takie wyzwania i podołali im bez problemu.

Farby Tikkurila użyte do tej metamorfozy:
- wnęki pod skosem pomalowano lateksową farbą do ścian i sufitów Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt 3 w turkusowym odcieniu J367
- wszystkie drewniane belki pomalowano wodorozcieńczalną emalią do drewna i metalu Tikkurila Everal Aqua Matt 10 w kolorze J496.

ODC. 2
Dorota zrewolucjonizowała wygląd maleńkiego mieszkanka przesympatycznej pary z dwójką dzieci.  Niewielki metraż nie sprzyjał stworzeniu uporządkowanej, przyjaznej dla domowników przestrzeni.  Ale Dorota i jej ekipa odmieniła to wnętrze nie do poznania.

Farby Tikkurila użyte do tej metamorfozy:
- salon z aneksem kuchennym - biała, lateksowa farba do ścian i sufitów Tikkurila Optiva White
- elementy dekoracyjne w pokoju dziecięcym - farba perłowa Tikkurila Taika Pearl Paint w kolorach Gold, Silver i Mars.

ODC.3
W tym odcinku Dorota zajmie się mieszkaniem, w którym para bohaterów żyje od 5 lat i do tej pory nic w nim nie zmieniła.  Lokum wygląda dokładnie tak, jak pozostawili je poprzedni lokatorzy. Jakie rozwiązania Dorota zastosuje tym razem, aby stworzyć mieszkanie spełniające potrzeby i wyrażające charakter obecnych mieszkańców?  Oglądajcie w piątek, 19 października o godz. 22.00 na antenie HGTV Home & Garden oraz w niedzielę, 21 października o godz. 18.00 na antenie TVN.