Dodaj blasku swoim wnętrzom

Złoto, miedź i mosiądz to w obecnym sezonie pełne blasku dominanty zarówno w branży modowej jak i w wystroju wnętrz.  Sprawdź nasze porady, które przybliżą Ci świat metalicznych odcieni i wprowadź odrobinę stylu glamour do swojego otoczenia! 
Kolor butów i wieszaka: Gold


1. Nie bój się eksperymentować

Oprócz klasycznych kolorów metalicznych takich jak miedź (copper), złoto (gold) lub mosiądz (brass), wypróbuj perłowe odcienie różu (rosy) i purpury (purple) – nasza nowa karta kolorów Tikkurila Taika  oferuje aż 26 odcieni farb o perłowym połysku.  Nawet odrobina takiego blasku doda każdemu pomieszczeniu klimatu w stylu glamour.

2.  Zacznij od szczegółów

Odcienie Tikkurila Taika idealnie sprawdzą się na mniejszych powierzchniach i elementach dekoracyjnych.  Wieszak na płaszcze, stara lampa, , wazon lub krzesło w oryginalnych,  metalicznych kolorach potrafią diametralnie zmienić wystrój wnętrza.

Inspiracja

Masz jakieś rzeczy, których już nie używasz, a szkoda Ci się z nimi rozstawać? Możesz je zamienić na oryginalne dekoracje. Zanurz stare sztućce w złotej farbie Tikkurila Taika Pearl Paint Gold, poczekaj aż wyschną i wykorzystaj je jako element dekoracyjny w wybranym pomieszczeniu.

Możesz  też stworzyć nietypową dekorację przedpokoju i wyeksponować w nim pomalowane na złoto buty.

Odcienie metaliczne świetnie współgrają z delikatnymi pastelami  i odcieniami o bardziej głębokim charakterze.Połącz głęboki mat z efektem perłowym.  Aby stworzyć urokliwą ścianę w odcieniu pudrowego różu, zastosuj matową farbę ceramiczną Tikkurila Optiva Ceramic Super Matt [3] w kolorze Y415 Carnosa.  Wieszak  i buty zostały pomalowane farbą Tikkurila Taika Pearl Paint w odcieniu Gold.

Rekomendowane produkty i narzędzia:


Tikkurila Taika Pearl Paint (Taika Helmiäismaali)
 
Pędzel płaski
 
Wałek do malowania mebli
 
Uchwyt do wałka
 
Kuweta malarska