Stwórz ciepłą atmosferę w swoich wnętrzach z Kolorem Roku N405 Terracota

Wykorzystaj zmienność naturalnego światła i wybierz odcień N405 Terracota, aby stworzyć różnorodne aranżacje kolorystyczne i jednocześnie wprowadzić do wnętrza dużo ciepła.

Kolor Roku N405 TerrakotaWprowadź do jasnych wnętrz ocieplającą moc z kolorem ziemi N405 Terracota

Wprowadź z Kolorem Roku ożywcze tchnienie do chłodnych, wyważonych wnętrz w stylu skandynawskim.  Kolor N405 Terracota w zestawieniu z neutralnymi, jasnymi kolorami tworzy elegancką, dystyngowaną aranżację. Na przykład z Kolorem Roku doskonale współgra odcień Y458 Merino – w wyrafinowanej, piaskowej tonacji.

Dobrym pomysłem jest pomalowanie jednego mebla w kolorze Terracotta i obserwowanie jak taki zabieg zmienia perspektywę dekoracyjną wnętrza.  Terracota nie jest bardzo nasyconym odcieniem i dlatego nigdy nie zdominuje elementów pomieszczenia w delikatniejszej kolorystyce.
Mocne kolory w grze

Jeżeli jesteście miłośnikami ciepłych i jednocześnie eleganckich wnętrz, bądźcie odważni i wypróbujcie połączenie koloru Terracota z innymi barwami ziemi.  Zielenie w towarzystwie Terracota przybiorą intensywniejsza tonację, ponieważ są to dopełniające się kolory.
Duże rośliny w doniczkach w kolorze Terracota to klasyczny przykład takiego zestawu.  Przemalujcie doniczki właśnie na ten kolor i sprawdźcie, czy pasuje on do waszego wnętrza.

Czerwienie w połączeniu z Terracota tworzą wnętrze emanujące ciepłem.  Sięgnijcie po odcienie H456 Straw i M425 Beetroot i zobaczcie jaki imponujący efekt tworzą wraz z Kolorem Roku.