Nadaj swojej kuchni ponadczasowy wygląd

Metamorfoza kuchni nie musi być czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem.  Czasami wystarczy odrobina farby, aby całkowicie zmienić jej wygląd. W tej kuchni harmonijny nastrój zapewnił kolor N439 Abyss.


Kuchnia jest sercem domu, a powierzchnie w tym pomieszczeniu są szczególnie narażone na ścieranie i zabrudzenia.   Ich odświeżenie na wiele lat zapewni piękny wygląd kuchni , bez potrzeby przeprowadzania remontu na większą skalę.

Połącz chłodne i ciepłe odcienie

Zabudowa kuchni została pomalowana emalią akrylową Tikkurila Everal Aqua Semi Matt 40 w kolorze N439 Abyss.  W zestawieniu z marmurowymi blatami i ciepłym kolorem ścian osiągnięto harmonijny i jednocześnie nietuzinkowy efekt. Łącząc chłodniejsze odcienie z delikatnymi i ciepłymi kolorami, stworzymy intrygujące rozwiązanie kolorystyczne wpisujące się w trend Clash.

Ciekawym rozwiązaniem jest monochromatyczne zestawienie uzyskane dzięki zastosowaniu tego samego koloru na frontach szafek i uchwytach.

Wejście do kuchni pomalowano akrylową farbą do ścian Tikkurila Optiva Matt 5 w kolorze H320 Magnolia.  Gdy od wejścia spoglądamy w stronę kuchni, możemy podziwiać niecodzienne połączenie przeciwstawnych kolorów przełamujące stereotypowe, bezpieczne zasady kolorystyczne.


Zastosowane produkty