Tikkurila Feel the Color - styl Classic

Ponadczasowe, klasyczne wnętrze urzeka swoim ciepłem i autentycznością. Harmonijna paleta kolorów łączy neutralne barwy z kontrastowym akcentem, tworząc aurę spokoju i przytulny klimat wnętrza. Przekonaj się, że klasyczny nie znaczy nudny!

Ponadczasowa harmonia skąpana z spokojnych, neutralnych barwach

Marzysz o ponadczasowym wnętrzu?  Wprowadź do swojego domu odrobinę klasyki wybierając delikatne tonacje beżu, jasnej szarości i bieli.   Odpowiedni wybór kolorów znajdziesz w palecie Tikkurila Feel the Color Classic, w której połączono naturalne barwy z elegancką ciemną szarością, brązem i czerwienią.  Zainspiruj się i wprowadź do swojego życia klasyczną harmonię.

Spokojna atmosfera i wyważony wystrój wnętrz

Pozwól, aby taka sam naturalna kolorystyka pojawiła się zarówno na ścianach jak i na meblach i akcesoriach.  W ten sposób stworzysz we wnętrzach harmonijną atmosferę, która sprzyja wyciszeniu. 

Klasyczny wystrój wnętrz emanuje dostojnością i pewnością siebie.  Neutralne kolory w pomieszczeniu stanowią idealne tło dla wyrafinowanych dzieł sztuki i eleganckich mebli.  Aby zapewnić harmonijną przestrzeń, postaw na ponadczasowe meble. interesujące tekstury i miękkie dodatki.

Aby zachować we wnętrzach przyjemny, lekki klimat, zastosujmy w nich jasną, czystą kolorystykę i zwróćmy uwagę na odpowiednie zestawienie elementów dekoracyjnych. Delikatny minimalizm i dostojny styl klasyczny idealnie ze sobą współgrają.

Inspiracje kolorystyczne zaczerpnięte z naturalnych materiałów

Wnętrze w klasycznej aranżacji jest jednocześnie wytworne i przytulne.  Oprócz neutralnych tonacji kluczową rolę w klasycznym stylu odgrywa zastosowanie naturalnych surowców.  Wybierając kolory, zainspiruj się pięknymi i ponadczasowymi materiałami, takimi jak drewno, marmur czy bawełna.   Kolor ścian podkreśl białymi listwami przypodłogowymi i dobierz delikatne akcesoria i romantyczne dodatki, aby dodać wnętrzu szyku.

Klasyczne kolory

Ponadczasową harmonię w klasycznym stylu uzyskasz z kolorami X486 Median, F485 Damask oraz TIKB Tikkurila Beige.  Uwagę przyciąga ściana z przemyślanym akcentem kolorystycznym.  Neutralne barwy połącz z kolorami L481 SilhouetteM425 Beetroot lub S500 Surf.  Ciemniejsze tonacje dodadzą do klasycznego wystroju piękny efekt kontrastu.

PALETA KOLORÓW TIKKURILA FEEL THE COLOR CLASSIC