W ogrodzie

Wyjdź z pięknem na zewnątrz

W ciepłe, długie dni lubimy spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu, w ogrodzie, na tarasie lub balkonie.  Wygrzewamy się w słońcu, popijamy zimny sok pomarańczowy, podziwiamy bujną roślinność - czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na relaks? 

Aby móc jednak w pełni delektować się otaczającą nas przestrzenią, zadbajmy o jej piękny wygląd. Przedstawiamy Wam garść inspiracji, w jaki sposób zabezpieczać i dekorować  elementy z drewna, metalu i betonu, które współtworzą otoczenie wokół domu.  Szczególną uwagę poświęcamy meblom ogrodowym, tarasom, małej architekturze ogrodowej, powierzchniom z kostki brukowej i płyt betonowych.Ochrona i dekoracja Twojego ogrodu - Wyjdź z pięknem na zewnątrz
Ochrona-i-dekoracja-Twojego-ogrodu-wyjdź z pięknem-na-zewnątrz

Witaj w świecie Tikkurila, w którym o piękne przedmioty dbamy ze szczególną uwagą. W tym katalogu podzielimy się z Tobą naszą wiedzą w zakresie ochrony i dekoracji powierzchni drewnianych, metalowych i betonowych, które w formie np. mebli, altan, pergoli lub chodników, stanowią elementy dekoracyjnej przestrzeni wokół Twojego domu.

Tikkurila-Ochrona i dekoracja ogrodu