White

Nieskazitelna i doskonała biel przynosi spokój i dobre samopoczucie. Idealne lekarstwo na stres - da Ci poczucie swobody i wolności. Jako najbardziej uniwersalny kolor pozwala popuścić wodze fantazji przy wyborze detali. Tworząc minimalistyczny charakter wnętrz, współbrzmi zwłaszcza z innymi tonacjami bieli oraz odcieniami szarości.
Połączenie stylu retro i nowoczesnego nie zawsze jest łatwym zadaniem.  Podstawą takich aranżacji jest dbałość o detale i konsekwencja kolorystyczna.  W tym wnętrzu naturalnym tłem dla wyszukanych dekoracji są ściany pomalowane farbą Tikkurila Optiva White w kolorze White.


Czy wysokie wnętrze może być pomalowane na biało? Nie inaczej! Biel w zależności od tonacji może je
rozjaśnić, delikatnie ocieplić bądź ochłodzić. Stanowi ona idealne rozwiązanie estetyczne nie tylko dla małych i ciemnych przestrzeni. Potęguje wrażenie świeżości, ładu i harmonii, a to cechy, które pożądane są w każdym domu, bez względu na jego metraż.


Harmonia bieli i jasnego, naturalnego drewna to jedno z klasycznych zestawień stylu skandynawskiego. WSKAZÓWKA: Kliknij zielony guzik, aby dodać produkt do listy planowanych zakupów.
Rekomendowane produkty do realizacji aranżacji:


 
 
Tikkurila Optiva Primer
 
Tikkurila Anti-Reflex White [2]