Wnętrze, które rozkwita

Tapety Tikkurila Duett Dream są wyraziste a jednocześnie delikatne. Wprowadzają do wnętrza akcent elegancji i sprawiają, że rozkwita ono przez cały rok.  Kwiatowy wzór nadaje pomieszczeniu delikatny i harmonijny nastrój."Natura oraz wszystkie jej elementy to moja największa inspiracja."

"Natura oraz wszystkie jej elementy to moja największa inspiracja. Finezyjne kształty i piękne kolory kamieni, liści, kwiatów, chmur czy drzew… To właśnie w nich znajduję pomysły na swoje projekty" -  mówi Gunilla Gunnarsson, autorka wzoru Tikkurila Duett Dream.

Tapety Tikkurila Duett Dream są jednocześnie delikatne i wyraziste. Wprowadzają do wnętrza akcent elegancji i sprawiają, że rozkwita ono przez cały rok.

"Malowanie i tapetowanie ścian to prosty i niedrogi sposób na zmianę aranżacji. Wystarczy zaledwie kilka rolek tapety i kilka godzin pracy, aby bez potrzeby wychodzenia z domu otrzymać przytulną i rozkwitającą oazę spokoju, "  dodaje Gunilla.

Gunilla Gunnarsson, autorka wzoru tapet z serii Tikkurila Duett Dream.Piękne wnętrze krok po kroku

Tikkurila Duett to piękne i harmonijne połączenie tapet z kolorem farby, które uzupełniają się doskonale, tworząc unikalną kompozycję aranżacyjną.

1. Przejrzyj Prezenter Tikkurila Duett.  Znajdź swój ulubiony styl i kolorystykę.  Wybierz odpowiednią tapetę i kolor farby z kolekcji Tikkurila Duett.

2. Pomaluj trzy ściany farbą nawierzchniową, np. z linii Tikkurila Optiva zabarwioną na dobrany w zestawie kolor.

3. Czwartą ścianę pokryj wybranym wzorem tapety.

4. Ciesz się nową aranżacją wnętrza z charakterem.Zapoznaj się z instrukcją tapetowania i ciesz się efektem!

Sprawdź inne wzory!Sprawdź gdzie możesz kupić farby i tapety Tikkurila Duett!

Wyszukaj sklep >>