Wnętrze we właściwym porządku

Tapety z serii Tikkurila Duett Stitch są minimalistyczne i eleganckie. Ich delikatna i jedwabista faktura idealnie pasuje do prostych wnętrz w stylu skandynawskim. Harmonijne wzory w kolorach ziemi idealnie komponują się w uporządkowanym wnętrzu, w którym wszystko znajduje się na swoim miejscu.
"Tapetom Tikkurila Duett Stitch chciałem dodać odrobinę delikatności, umieszczając ślady pędzla na ich powierzchni."

"Często znajduję inspirację w codziennym życiu,  np. spotkaniach z ludźmi, architekturze, sztuce, czy formach przedmiotów użytkowych", mówi Sauli Sauomela, autor wzoru Tikkurila Duett Stitch. Tapety z serii Tikkurila Duett Stitch są nowoczesne i minimalistyczne -  zdobią dom subtelnymi,  prostymi wzorami.

"Zazwyczaj projektując wykorzystuję komputer, ale tapetom Tikkurila Duett Stitch postanowiłem dodać odrobinę wyjątkowości, umieszczając ślady pędzla na ich powierzchni. Delikatna, jedwabista faktura tapet sprawia, że wzory stają się bardziej ciepłe i przytulne", dodaje Sayli.  Efekt końcowy jego pracy to subtelne, harmonijne wzory tapet Tikkurila Duett Stitch, które idealnie pasują do uporządkowanego wnętrza, w którym wszystko znajduje się na swoim miejscu.

Sauli Suomela, autor wzoru tapet z serii Tikkurila Duett Stitch.Piękne wnętrze krok po kroku

Tikkurila Duett to piękne i harmonijne połączenie tapet z kolorem farby, które uzupełniają się doskonale, tworząc unikalną kompozycję aranżacyjną.

1. Przejrzyj Prezenter Tikkurila Duett.  Znajdź swój ulubiony styl i kolorystykę.  Wybierz odpowiednią tapetę i kolor farby z kolekcji Tikkurila Duett.

2. Pomaluj trzy ściany farbą nawierzchniową, np. z linii Tikkurila Optiva zabarwioną na dobrany w zestawie kolor.

3. Czwartą ścianę pokryj wybranym wzorem tapety.

4. Ciesz się nową aranżacją wnętrza z charakterem.Zapoznaj się z instrukcją tapetowania i ciesz się efektem!

Sprawdź inne wzory!Sprawdź gdzie możesz kupić farby i tapety Tikkurila Duett!

Wyszukaj sklep >>