Wnętrze w barwach natury

Autentyczny i swobodny styl tapet Tikkurila Duett Woods wnosi do wnętrza powiew natury. Motywy w ciepłych kolorach ziemi są odzwierciedleniem przyrody. To idealna propozycja dla wielbicieli stylu eko.


Zainspiruj się i wybierz swój wzór!


"Natura to nasze największe źródło inspiracji."

"Natura to nasze największe źródło inspiracji" - mówią designerka Ulla Gustavsson i fotograf Ikka Timonen, autorzy wzoru Tikkurila Duett Woods.

Ulla i Ikka to para, która projektuje wzory tapet od ponad dziesięciu lat. Ikka uwiecznia na swoich zdjęciach piękno przyrody, a Ulla zamienia je we wzory. Motywy są odzwierciedleniem natury: światło słoneczne i cienie, drzewa, kształty gałęzi... To właśnie z nich wywodzi się autentyczny i swobodny styl tapet Tikkurila Duett Woods, wnoszących powiew natury do dekorowanego wnętrza.

Designerka Ulla Gustavsson i fotograf Ikka Timonen, autorzy wzoru tapet z serii Woods.


Zapoznaj się z instrukcją tapetowania i ciesz się efektem!Piękne wnętrze krok po kroku

Tikkurila Duett to piękne i harmonijne połączenie tapet z kolorem farby, które uzupełniają się doskonale, tworząc unikalną kompozycję aranżacyjną.

1. Przejrzyj Prezenter Tikkurila Duett.  Znajdź swój ulubiony styl i kolorystykę.  Wybierz odpowiednią tapetę i kolor farby z kolekcji Tikkurila Duett.

2. Pomaluj trzy ściany farbą nawierzchniową, np. z linii Tikkurila Optiva zabarwioną na dobrany w zestawie kolor.

3. Czwartą ścianę pokryj wybranym wzorem tapety.

4. Ciesz się nową aranżacją wnętrza z charakterem.


Sprawdź inne wzory!Sprawdź gdzie możesz kupić farby i tapety Tikkurila Duett!

Wyszukaj sklep >>