Tikkurila Feel the Colour

Proponujemy ponad 260 propozycji kolorystycznych, których nazwy pobudzą wyobraźnię i pomogą w dokonaniu najlepszego wyboru.


1

WSZYSTKIE

Poznaj szeroką paletę kolorów i odcieni farb Tikkurilla! Poczuj magię koloru i odmień swoje wnętrze na ponad 260 różnych sposobów.

2

BIAŁE I SZAROŚCI

Biele i szarości to kolory podstawowe, dzięki którym uzyskasz wrażenie niczym nie skrępowanej przestrzeni, czystości i świeżości. Możesz je dowolnie łączyć z innymi odcieniami, jeśli chcesz optycznie powiększyć pomieszczenie lub rozjaśnić zbyt ciemne wnętrze.3

CHŁODNE KOLORY ZIEMI

Szarości, stal, chłodne biele – to kolory eleganckie, ale surowe. Choć wywodzą się z natury, to wnętrze z ich wykorzystaniem będzie bardzo nowoczesne i ascetyczne. Użycie ciemniejszych odcieni może optycznie zmniejszyć przestrzeń, ale także nada jej wytworności.

4

CIEPŁE KOLORY ZIEMI

Piasek na plaży, naturalna cegła, kora drzewa - użyj tych naturalnych, ciepłych kolorów ziemi jeśli chcesz, by twoje wnętrze było przytulne i nastrojowe. Aby wprowadzić  nieco radości, połącz je z żywszymi barwami.

5

ŻÓŁCIE I POMARAŃCZE

Żółcie i pomarańcze to bardzo żywe, optymistyczne kolory, które wprowadzą radosny klimat do twojego domu. Świetnie sprawdzają się zarówno na dużych przestrzeniach, jak i wtedy, kiedy chcemy zaakcentować element we wnętrzu.

6

CZERWIENIE

Czerwień to kolor intensywny, ciepły, kolor miłości. Jaśniejsze odcienie stworzą bardzo romantyczny klimat, aby stworzyć wrażenie większej przytulności  lub nadać wnętrzu odrobinę pikantności, można wybrać głęboką czerwień.

7

BŁĘKITY I FIOLETY

Błękity i fiolety to kolory chłodne, ale przytulne. Niebieski przynosi ukojenie i uspokaja, a jego ponadczasowe połączenie z białym tworzy wyjątkowy, morski klimat.  Purpura to kolor królewski, uroczysty, zaś jasny fiolet świetnie sprawdzi się w kobiecych wnętrzach.

8

ZIELENIE

Zieleń to kolor natury, rozwoju, barwa kojarzona z optymizmem i szczęściem. Świetnie sprawdzi się w naturalnych, ekologicznych wnętrzach, przynosząc spokój i harmonię. Jasne odcienie nadadzą wnętrzu świeżości i lekkości.


                                    Kup online >>


UWAGA!

Kolory widoczne na ekranie monitora zostały wygenerowane elektronicznie. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów wymalowań, jako że na odbiór koloru mają wpływ takie czynniki jak wykończenie i połysk materiału czy oświetlenie. Przed zakupem i użyciem danej farby prosimy zawsze sprawdzać wybrany kolor w karcie kolorów Tikkurila lub na próbkach kolorów.