Tikkurila Taika - farby i laserunki perłowe

Marzysz o niebanalnym efekcie końcowym, ale boisz się drastycznych rozwiązań? Wypróbuj Tikkurila Taika Pearl Paint i Tikkurila Taika Pearl Glaze, które nadadzą powierzchni perłowego blasku.  Niezależnie od tego czy wybierzesz farbę czy laserunek, każda ściana będzie wyglądała wyjątkowo.


Paleta kolorów - perłowe farby Tikkurila Taika Pearl Paint

Perłowa farba Tikkurila Pearl Paint przeznaczona jest do malowania ścian, mebli oraz różnych przedmiotów dekoracyjnych.  Perłowa powłoka sprawi, że będą one jeszcze piękniejsze i niepowtarzalne.Produkty barwione na kolory prezentowane w kolekcji:

 

Paleta kolorów - perłowe laserunki Tikkurila Taika Pearl Glaze

Przezroczysty laserunek perłowy Tikkurila Taika Pearl Glaze przeznaczony jest do malowania ścian, na które nałożono farbę Tikkurila.  Aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy, kolor laserunku powinien być jak najbardziej zbliżony do barwy farby podkładowej.Produkty barwione na kolory prezentowane w kolekcji:

 

UWAGA!

Kolory widoczne na ekranie monitora zostały wygenerowane elektronicznie. Mogą one różnić się od rzeczywistych kolorów wymalowań, jako że na odbiór koloru mają wpływ takie czynniki jak wykończenie i połysk materiału czy oświetlenie. Przed zakupem i użyciem danej farby prosimy zawsze sprawdzać wybrany kolor w karcie kolorów Tikkurila lub na próbkach kolorów.