Showroom i sklep Tikkurila

Showroom Tikkurila w Warszawie - to miejsce inspiracji kolorystycznych, w którym zobaczysz realne zastosowanie naszych produktów, najmodniejsze aranżacje w stylu skandynawskim ... i nie tylko.  Oprócz ekspozycji, w showroomie znajduje się także multimedialna strefa do pracy dla architektów i ich klientów, kącik zabaw dla dzieci oraz sklep z produktami Tikkurila.

Wykwalifikowana obsługa showroomu i sklepu chętnie doradzi w kwestii doboru kolorów, produktów oraz narzędzi, a także rozwieje wszelkie wątpliwości związane z samym procesem malowania. 

                                                       Adres: ul. Puławska 366, 02-819 Warszawa

                                                                             tel: (22)3109510
                                                             e-mail: showroom@tikkurila.com

                                                                 Godziny otwarcia showroomu:

                                                                      pon-pt: 11-19, sob: 9-17

                                                                                         ***

Wszystkie produkty i narzędzia potrzebne do realizacji wymarzonej aranżacji można od razu kupić w naszym sklepie firmowym.

                                                                        Godziny otwarcia sklepu:

                                                                            pon-pt: 7-19, sob: 9-17

Showroom w programie „Express Domowy”

Nasz showroom odwiedziła ekipa programu telewizyjnego „Express Domowy”, w którym prezentowane są najnowsze wiadomości z branży wnętrzarskiej. W odcinku poświęconym pomysłom na aranżację pokoju ucznia, mieliśmy okazję opowiedzieć o produktach marki Tikkurila, które pozwalają na uzyskanie ciekawych efektów dekoracyjnych.  W materiale zostały zaprezentowane nasze ekspozycje z wykorzystaniem farb magnetycznej i tablicowej.

Magazyn informacyjny 'Express Domowy' emitowany jest na antenie kanału DOMO +,  a odcinek, w którym zaprezentowano nasz showroom, dostępny jest na stronie express-domowy (prod. Domo+).