Znajdź najbliższy punkt sprzedaży


Tikkurila Studio Koloru

- to miejsce pełne inspiracji kolorystycznych ułatwiających wybór koloru. Barwy prezentowane na dużych próbkach, pogrupowane w tonacjach oraz multimedialny katalog ze zdjęciami wnętrz stanowią dodatkowe podpowiedzi aranżacyjne. Praktycznym ułatwieniem jest możliwość obejrzenia wybranego koloru w trzech rodzajach światła: ciepłym, zimnym i dziennym.

Tikkurila Color Service

W Studiach Koloru Tikkurila można również skorzystać z usługi Tikkurila Color Service, czyli dobrać kolor farby do dowolnego przedmiotu, np. zasłon lub dywanu.

Tikkurila Duett

Wyjątkowe połączenie kolorów i wzorów - innowacyjne zestawy farb i tapet stworzone przez skandynawskich designerów. 


Filtry wyszukiwania
Znajdź sklep na mapie

Aby odszukać sklep zlokalizowany najbliżej Ciebie, wpisz miasto, kod lub pełny adres punktu sprzedaży i kliknij 'Szukaj'.  Aby skorzystać z zaawansowanego wyszukiwania, zaznacz odpowiedni filtr.

Lista sklepów wyświetla się w kolejności, która uzależniona jest od odległości danego sklepu od punktu centralnego danej miejscowości, określonego według współrzędnych geograficznych odczytywanych przez serwis mapowy Google Maps.

Ilość wyników wyszukiwania jest skorelowana z widokiem mapy; im większy region widoczny na mapie, tym więcej adresów punktów sprzedaży pojawia się na liście sklepów.
Oferta podstawowa

Punkty sprzedaży posiadajace w swojej ofercie podstawowe portfolio produktów przeznaczoncyh do malowania ścian i sufitów.

Oferta rozszerzona

Punkty sprzedaży posiadające w swojej ofercie szeroką gamę produktów przeznaczonych do malowania ścian i sufitów, produkty specjalistyczne np. farby do wykonywania efektów dekoracyjnych, produkty do zabezpieczania powierzchni metalowych oraz do impregnacji i dekoracji drewna.