Broszury i poradniki - produkty do betonu


Powierzchnie betonowe

Katalog produktów na posadzki przemysłowe 2015/2016
Powłoki malarskie na posadzki przemysłowe - katalog produktów 2015-2016

Niniejszy katalog zawiera krótki opis standardowej oferty produktów firmy Tikkurila w zakresie farb i powłok malarskich na posadzki przemysłowe.

Produkty Temafloor
Temafloor 6
Temafloor 6

Izolacjo-nawierzchnia Temafloor 6 to system powłokowy na posadzki betonowe charakteryzujący się wysoką odpornością na obciążenia mechaniczne, promieniowanie UV, na działanie mrozu i soli odmrażających.

Temafloor 6
Fontefloor EP 100 - Wodorozcieńczalna farba epoksydowa
Fontefloor EP 100

Fontefloor EP 100 to wodorozcieńczalna, dwuskładnikowa farba epoksydowa do malowania nowych i już pomalowanych posadzek i ścian betonowych w zakładach przemysłowych, warsztatach, magazynach, szpitalach i zakładach farmaceutycznych.

Fontefloor EP 100
Fontefloor EP 100 Clear - Wodorozcieńczalny lakier epoksydowy
Fontefloor EP Clear

Fontefloor EP 100 Clear to dwuskładnikowy, wodorozcieńczalny lakier epoksydowy, który zalecany jest do stosowania w warunkach umiarkowanych obciążeń mechanicznych i chemicznych.

Fontefloor EP Clear
Malowanie posadzek lodowisk
Malowanie lodowisk

Temafloor 150 to dwuskładnikowa, bezrozpuszczalnikowa farba epoksydowa do zabezpieczania betonowych posadzek w obiektach sportowych.

Malowanie lodowisk
Temafloor 150
Temafloor 150

Temafloor 150 to dwuskładnikowa, bezrozpuszczalnikowa farba epoksydowa do malowania betonowych posadzek m.in. w przemyśle spożywczym, browarniczym i farmaceutycznym.

Temafloor 150
Temafloor 3000
Temafloor 3000

Temafloor 3000 jest trzyskładnikową (żywica + utwardzacz + piasek), bezrozpuszczalnikową, samopoziomującą powłoką epoksydową. Powłoka idealnie sprawdzi się m.in. w przemyśle chemicznym i farmaceutycznym, w laboratoriach oraz na posadzkach narażonych na silne zużycie i zniszczenia w pomieszczeniach fabrycznych.

Temafloor 3000
Temafloor 4000 ESD - System antyelektrostatyczny
Temafloor 4000 ESD

Bezrozpuszczalnikowy Temafloor 4000 ESD tworzy wraz z podkładem Temafloor 310 ESD powłokę posadzkową przewodzącą elektryczność. Taka powłoka zalecana jest na posadzki w przemyśle elektronicznym, w obiektach magazynowania i produkcji materiałów wybuchowych, w miejscach gdzie istnieje podwyższone ryzyko zapłonu, na posadzki w pomieszczeniach ze sprzętem informatycznym zarówno w obiektach przemysłowych jak i w budynkach użyteczności publicznej oraz w miejscach, w których wyładowania elektrostatyczne są szczególnie niepożądane.

Temafloor 4000
Temafloor 4000
Temafloor 4000

Powłoka Temafloor 4000 przygotowana jest poprzez wymieszanie piasku kwarcowego, naturalnego bądź barwionego, z lakierem epoksydowym Temafloor 400. Temafloor 4000 stosowany jest na nowe i używane posadzki w obiektach produkcyjnych przemysłu spożywczego i chemicznego, w których wymagany jest atrakcyjny wygląd oraz różnorodna kolorystyka posadzek.

Temafloor 4000
Próbnik produktów Temafloor
Próbnik produktówTemafloor

Próbnik produktów TEMAFLOOR.

Próbnik produktówTemafloor
Temafloor P 300 - kolory metaliczne
Temafloor P 300 Metallic shades

Nowe atrakcyjne kolory z połyskiem metalicznym są szeroko stosowane w rozwiązaniach przemysłowych. Dzięki zastosowaniu produktu Temafloor P 300, posadzki betonowe mogą występować w metalicznych kolorach i w ten sposób uatrakcyjniać miejsca takie jak restauracje, kawiarnie, centra handlowe, biura.

Temafloor P 300 odcienie metaliczne