Broszury i poradniki - produkty do metalu


Powierzchnie metalowe

Tikkurila DryTech GrafoTherm & Acoustics
Tikkurila DryTech

Specjalistyczne powłoki ograniczające wilgoć i hałas.

Tikkurila DryTech GrafoTherm & Acoustics
Fontefacade - Systemy malarskie do płyt włókno-cementowych
Fontefacade

Płyty włókno-cementowe są one wysoce cenione z uwagi na ich wytrzymałość i trwałość, to surowe płyty włókno-cementowe są koloru szarego. Odpowiedzią firmy Tikkurila jest opracowanie szybkoschnącego wodnego systemu malarskiego Fontefacade, który może występować w bardzo bogatej kolorystyce, co sprawia, że spełnia najwyższe wymagania architektów i projektantów.

Fontefacade
Temasolid EZ 80
Temasolid EZ 80

Nowej generacji wysokopołyskowa farba Temasolid EZ 80 może zastąpić tradycyjne systemy farb antykorozyjnych. Tworzy twarde, elastyczne odporne na ścieranie i odkształcenia powłoki, które dodatkowo szybko schną, nawet w temperaturze poniżej 0ºC.

Temasolid EZ 80
Temalac SC-F - Ekonomiczne rozwiązanie
Temalac SC-F

Temalac SC-F to jednowarstwowa, alkidowa farba nawierzchniowa o wysokiej zawartości części stałych. Wyroby Temalac SC-F charakteryzują się doskonałymi właściwościami aplikacyjnymi i mogą być nakładane grubymi warstwami. Dodatkowo, farby szybko wysychają skracając czas realizacji produkcji.

Temalac SC-F
Temadur SC-F - Zaawansowane technologicznie farby jednowarstwowe
Temadur SC-F

Temadur SC-F to seria jednowarstwowych, szybkoschnących farb poliuretanowych do malowania maszyn rolniczych i do robót ziemnych, konstrukcji stalowych, itp. - wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka jakość wykończenia.

Temadur SC-F
Fontecryl SC 50 - Wodorozcieńczalna farba akrylowa
Fontecryl SC 50

Fontecryl SC 50 to jednoskładnikowa farba alkidowa, modyfikowana alkidami, zawierająca aktywne pigmenty antykorozyjne. Tworzy twardą powłokę, szybko wysycha i charakteryzuje się bardzo niska zawartością LZO. Stosowana do malowania produktów w branży metalowej i do zastosowania w profesjonalnych malarniach.

Fontecryl SC 50
Systemy powłok do turbin wiatrowych - Powłoki ochronne i użytkowe
Turbiny wiatrowe

Tikkurila oferuje powłoki o doskonałych właściwościach użytkowych, przeznaczonych do zabezpieczania antykorozyjnego wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni turbin wiatrowych, w środowisku morskim i lądowym.

Systemy powłok do zabezpieczania turbin wiatrowych
Systemy malarskie Tikkurila: Temacoat GPL-S Primer i Temadur 20/50/90
Systemy malarskie Tikkurila - Temabond

System epoksydowo-poliuretanowy o szerokim zastosowaniu na różnego rodzaju powierzchnie, takie jak np. stal, stal nierdzewna, cynk i aluminium. Świetnie się sprawdzi w trudnych warunkach atmosferycznych.

Systemy malarskie Tikkurila: Temacoat GPL-S Primer i Teamdur 20/50/90
Systemy malarskie Tikkurila: Temabond ST 200/ST 300
Systemy malarskie Tikkurila - Temabond

Epoksydowy system do wymalowań renowacyjnych zabezpieczający różnego rodzaju powierzchnie.

Systemy malarskie Tikkurila: Temabond ST 200/ST 300
Mosty i konstrukcje stalowe
Powłoki ochronne zabezpieczające mosty i inne konstrukcje stalowe

Tikkurila dostarcza systemy ochronne do zabezpieczania nowych mostów i konstrukcji stalowych orz do renowacji starszych obiektów. Nasza lista referencyjna zawiera setki projektów realizowanych w kilkunastu krajach w Europie, Rosji i w krajach WNP.

Coatings_Mosty
Wodorozcieńczalne powłoki przemysłowe Fonte
Fonte -brochure

Tikkurila Coatings udoskonaliła wodorozcieńczalne produkty Fonte tak, aby tworzyły wysokiej jakości powłoki zabezpieczające konstrukcje stalowe oraz różnego typu maszyny i urządzenia.

Fonte
Temaclad SC 50
temaclad

Temaclad SC 50 jest dwuskładnikową, szybkoschnącą farbą poliuretanową charakteryzującą się wyjatkową trwałością koloru i połysku oraz szerokim zakresem zalecanych zastosowań. Pozwala uzyskać jednowarstwowy system malarski przy aplikacji na powierzchnie aluminiowe, ocynkowane oraz stalowe pozbawione warstwy gruntującej.

Temaclad SC 50