Kolekcja kolorów Tikkurila COLOR NOW

Ile kolorów, tyle radości!  Rozejrzyj się wokół i przekonaj się, że świat zachwyca mnogością barw.  Zainspiruj się gotowymi zestawieniami i z pasją dobierz odcienie, które wyrażają Twój nastrój.  Wykreuj przestrzeń, w której króluje oryginalny design.  Kolekcja 42 kolorów, stworzona w oparciu o światowe trendy aranżacyjne, pozwoli Ci na odkrywanie subtelnego piękna codziennych chwil.


FIZZ - Żółcienie

Słoneczne kolory wprowadzają do otoczenia radość i pozytywną energię.  Barwa żółta ma w sobie siłę, dzięki której można rozjaśnić wnętrza nawet w środku najbardziej pochmurnego dnia.  Idź w stronę słońca!
TRUE - Szarości

Łagodne, zawsze wytworne szarości to synonim niewymuszonej elegancji i ponadczasowości.  Uspokają zrównoważonymi tonacjami i świetnie odnajdują się w towarzystwie mocnych akcentów kolorystycznych.  Niebanalne szarości przemawiają do nas w sposób subtelny, ale zdecydowany.  Warto wsłuchać się w ten dyskretny szept, odmieniając swoje wnętrze.
FRESH - Błękity i fiolety

Błękity pozwalają się zrelaksować, dając umysłowi chwile wytchnienia od codziennych trosk.  Jednocześnie wprawiają w dobry nastrój.  Delikatne odcienie fioletów przypadną do gustu marzycielom i tym, którzy poszukują ucieczki od codziennego dnia.
LIGHT - odcienie bieli

Wnętrza w odcieniach bieli nabierają eleganckiego charakteru i stają się przestrzenią do poszukiwania inspiracji i realizowania pasji.  Dzięki doskonałemu dopasowaniu do innych kolorów, biel pozwala kreatorom na wykorzystanie całej gamy możliwości twórczych.
SERENE - Zielenie

Zieleń to barwa głęboko osadzona w naturze.  W jej otoczeniu możemy cieszyć się chwilami pełnymi odprężenia i relaksu.   Wnętrza w odcieniach przyrody emanują naturalną harmonią i koją zmysły.
MANDALA - Brązy i beże

 Zaciszne miejsca, w których królują brązy i beże są obietnicą najwyższego komfortu.  Koją zmysły i sprzyjają efektywnemu wypoczynkowi.  W otoczeniu kolorów ziemi czujemy się przyjemnie i bezpiecznie.
INTENSE - czerwienie

Uwodzicielskie i pełne pasji czerwienie to kolory pasujące do zdecydowanych i wyrazistych pomieszczeń.  Kolekcja namiętności, która inspiruje nieograniczonymi wręcz możliwościami kreowania nastroju.  Ognista i zaskakująca czerwień znacząco podniesie temperaturę w Twoim otoczeniu.

Kolekcja Tikkurila COLOR NOW

Kolekcja Tikkurila Color Now 2016
Tikkurila Color Now

Kolekcja 42 kolorów, stworzona w oparciu o światowe trendy aranżacyjne, pozwoli Ci na odkrywanie subtelnego piękna codziennych chwil. Dzięki niej przekonasz się, że życie ma wiele inspirujących barw.

Kolekcja Tikkurila Color Now 2016